78 років тому воїни Радянської армії після форсування берегів Ворскли визволили Полтаву. І сьогодні ми вшановуємо пам’ять, завдяки кому це стало можливим, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, назавжди жива у наших серцях!
Колектив і учні ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» в цей світлий день хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-визволителям, віддали шану всім загиблим у Другій світовій війні. В цей день кожен з нас повинен висловити слова глибокої вдячності ветеранам Другої світової війни та вшанувати їхній героїчний подвиг.
Пам’ятаймо про цей безсмертний приклад самопожертви та відваги!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-85-1024x576.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-74-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-59-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-52-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-40-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-36-1024x576.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-21.jpg)