11 квітня в стінах ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відбувся захід «День відкритих дверей», спрямований на знайомство з виробничими професіями. Учні шкіл Полтави та області завітали до нас, щоб дізнатися більше про професійно-технічну освіту та можливості, які пропонує заклад.
Майстри виробничого навчання надали інформацію про кожну з професій, включно з перспективами розвитку. Атмосфера протягом усього дня була дуже дружня та динамічна, і багато відвідувачів залишилися задоволеними та зацікавленими вступом до навчального закладу.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та інтерес до нашого училища!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-09-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-21-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-27-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-31-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-35-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-37-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-41-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_20-15-44-1024x768.jpg)