Із метою сприяння забезпеченню потреби у кваліфікованих співробітниках, за ініціативи Полтавської обласної військової адміністрації, міжнародної організації з міграції та Полтавського обласного центру зайнятості 11 квітня 2024 року провели «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ЕТИЧНОГО БІЗНЕСУ».
Здобувачі освіти випускних груп ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» взяли участь та підвищили обізнаність про актуальні можливості працевлаштування, ознайомились з презентаціями провідних компаній регіону, отримати практичні поради щодо пошуку роботу. Підприємці розповідали про умови праці та переваги працевлаштування на ту чи іншу посаду.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/01-2-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/02-2-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/03-2-768x1024.jpg)