21 травня для учнів та працівників в нашому навчальному закладі була проведена лекція-нарада, щодо створення безпечних умов праці на виробництві та профілактичної роботи з питань охорони праці.
Щербак Оксана Володимирівна, головний страховий експерт з охорони праці Управління виконавчої дирекції фонду страхування України в Полтавській області, визначила основні види виробничого травматизму та професійних захворювань; проаналізувала шляхи та методи профілактики нещасних випадків, травматизму та виникнення професійних захворювань на виробництві.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-4.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-4.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-1.jpg)