З 16.03.2023 по 19.03.2023 проходить Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» у форматі онлайн.
Учні ДНЗ «ПЦ ПТО» під керівництвом викладачів Гриня Ю.О. та Насвєтової В.А. взяли участь у конкурсі та перевірили свої знання з математики.
З історії відомо, що на початку 80-х років XX століття Пітер Голлоран, професор математики з Сіднея, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Гра мала шалений успіх. У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Надалі Конкурс поширився по світу; з 1997 року проводиться в Україні.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-17_13-01-15-265-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-17_13-01-27-609-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-17_13-02-09-834-768x1024.jpg)