14 вересня наш освітній заклад взяв участь профорієнтаційному заході «Профіленд».
Лише один день у році, коли зможеш зробити нереально багато справ в одному місці і в один час. «Профіленд» дав змогу відчути, спробувати, зануритися в особливості кожної професії.
Наші майстри виробничого навчання разом з учнями презентували напрямки підготовки кваліфікованих робітників та перспективу їх працевлаштування, продемонстрували вироби технічної творчості, провели майстер-класи для майбутніх абітурієнтів.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-138.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-123.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-99.jpg)