12 вересня в нашому навчальному закладі пройшов День Здоров’я, метою якого є формування навичок щодо ведення здорового способу життя, розвитку інтересу до занять фізичною культурою та спортом.
День розпочався із загальноучилищної лінійки на якій учням наголосили на дотриманні правил безпеки та ознайомили з порядком проведення запланованих заходів.
День був насиченим. Організаторами були проведені спортивні змагання на різну тематику та складність. Групи учнів змагалися між собою у спритності, кмітливості, швидкості. Час пройшов швидко та цікаво.
Найкращим були вручені солодкі призи за особливі досягнення.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-141.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-140.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-125.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-100.jpg)