20 червня 2019 року в актовій залі відбувся випускний вечір. Від берега центру у доросле життя вирушили учні випускної 302 групи, які навчалися за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Водій автотранспортних засобів категорії «С».
З вітальним словом звернувся до випускників та всіх присутніх в.о. директора Гринь Юрій Олександрович. У своєму виступі він побажав випускникам творчих злетів, щастя, успіхів у житті, роботі та всього найкращого у їхньому майбутньому. Під звуки урочистих фанфар та гучні оплески присутніх, випускникам були вручені дипломи кваліфікованих робітників.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-143.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-127.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-102.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-82.jpg)