В ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» 29.05.2024 р., був проведений просвітницькій захід з елементами тренінгу психологинею Мариною Лешенко для учнів на тему: «Формування позитивного соціально- психологічного клімату між учнями».
Психологічний клімат – це стиль, емоційне забарвлення спілкування і взаємодії учнів, яке впливає на їхню спільну діяльність; це переважний відносно стійкий емоційний настрій дітей. Учнівський колектив – могутній засіб формування особистості, але лише тоді, коли психологічний клімат в ньому позитивний, безконфліктний.
Також здобувачі освіти активно прийняли участь в завданні для виявлення свого темпераменту, щоб мати змогу враховувати свої особливості в навчанні, дозвіллі та в майбутній професійній діяльності.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/01-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/02-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/03-3-1024x768.jpg)