За понад рік боротьби більшість українців навчилися відповідально споживати інформацію. Але все ще залишаються люди, які стають жертвами фейків та маніпуляцій.
Саме для протидії окупантам в інформаційному просторі створена екосистема «Мрія». Вона об’єднала волонтерів, Кіберполіцію та просто небайдужих українців у найбільшу спільноту.
Доєднатися до лав інтернет-воїнів, які щоденно протистоятьпрокремлівським ресурсам, можеш і ти. Для цього потрібно обрати один чи кілька проєктів від «Мрії» та бути активним.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-1024x1024.jpg)
Посилання на ресурси проєкту «МРІЯ»:
https://mriya.social/ (офіційний сайт проєкту);
https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
@stopdrugbot (телеграм-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
https://t.me/ukraine_https://t.me/ukraine_avanger_botбору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0007-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0005-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0002-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0009-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0003-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0004-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0008-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/MRIYA-Proekt.pptx-0010-1024x576.jpg)