6 грудня в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» до Дня волонтера та Збройних Сил України відбулася зустріч з учасником АТО, Героєм України Іваном Банк та лікарем-волонтером Іриною Каптур.
Гості поділилися своїми спогадами про події, в яких вони брали участь. Учні проявили зацікавленість щодо служби у Збройних Силах України, готовність до захисту України, захоплення патріотизмом наших бійців.
Зустріч залишили яскравий слід у душах вихованців.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-33.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-29.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-22.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-15.jpg)