Саме тому, упродовж квітня 2023 року в ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відбулася соціально-екологічна акція з прибирання та приведення в належний санітарний стан кабінетів, майстерень, території навчального закладу та благоустрою засмічених зелених зон.
До традиційної толоки приєдналися педагогічний та технічний персонали, а також учні училища. Об’єднані зусилля були націлені на естетичне оформлення фасаду закладу освіти, побілку дерев, бордюрів та озеленення території.
Робота з благоустрою території – це вияв нашої любові і шанобливого ставлення до природи.
Любіть і бережіть довкілля!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/01-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/02-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/03-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/04-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/05-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/06-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/07-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/08-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/09-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_16-40-17-631-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_16-40-18-035-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_16-40-18-254-1024x768.jpg)