25 січня 2022 року відбулося online засідання обласної методичної секції вихователів на тему: «Моніторингова складова у діяльності вихователя гуртожитку закладу професійної (професійно-технічної) освіти».
Методист НМЦ ПТО у Полтавській області Лідія Левада презентувала інформаційно-аналітичний огляд діяльності гуртожитків у 2021/2022 навчальному році; розповіла про можливості організації та проведення електронного моніторингу, використання Google-форм у роботі вихователя.
Досвідом роботи поділилися педагоги, які атестуються у поточному навчальному році: вихователь Професійно-технічного училища № 31 м. Полтава Лідія Марченко, вихователь Полтавського центру професійно-технічної освіти Олена Купріянова, вихователь Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків Людмила Косенко.
Матеріали секції: (завантажити)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-7.png)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-1.png)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3.png)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4.png)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5.png)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-16.jpg)