21 січня на базі закладу ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти», провели тренування з лижної підготовки з учнями з посиленою військово-фізичною підготовкою та вихованцями гуртка «Юні десантники» Обласного центру національно-патріотичного виховання.
Також провели змагання з біатлону, де кращий результат показав учень групи з посиленою військово-фізичною підготовкою ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» Артем Журавель.
Всі отримали задоволення та масу позитивних вражень!!!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/0.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6.jpg)