Адміністрація, працівники та учні ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» взяли активну участь в обласному форумі професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра».
Поряд з іншими навчальними закладами професійної (професійно-технічної) освіти ми оформили свою виставку-презентацію, провели майстер – класи за професіями, в яких брали участь учні нашого центру та майстри в/н. Вони продемонстрували учасникам форуму свою майстерність і професіоналізм.
Не обійшовся без наших працівників – учасників художньої самодіяльності і святковий концерт, на якому виступив хоровий колектив навчального закладу «Горицвіт».
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-144.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-129.jpg)