До дня визволення Полтави 23 вересня було організовано і проведено фітоконкурс «Барви осені – 2021» та виставка стіннівок присвячена 78-й річниці визволення Полтавщини від фашистських загарбників, участь прийняли всі учнівські групи.
Згадуючи ті трагічні дні Великої Вітчизняної війни в яскравих композиціях осінніх барв висловлюємо свою вдячність усім, хто наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це!
Похвальні грамоти за фітоконкурс отримали всі навчальні групи. За стіннівки: 1 місце розподілили 101 і 110 гр., 2 місце отримала 203 гр., 3 місце – 306 гр.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-88-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-76-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-61-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-55-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-41-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-37-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-22-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-20-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-12-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-10-768x1024.jpg)