27 березня 2023 року на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» відбулася онлайн – нарада для викладачів української мови та літератури.
Основне питання зустрічі стосувалося організації та проведення національного мультимедійного тесту (НМТ), що складається з трьох блоків українська мова, математика та історія.
Учасники онлайн – зустрічі детально розглянули зміст, структуру й оцінювання предмета «Українська мова» з НМТ.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-27_21-11-36-1024x768.jpg)