11 листопада 2021 року здобувачі освіти ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» Володимир Якушев гр. 104 (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів кат. «С») в супроводі наставника – майстра в/н В.І. Козуб взяли участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», який відбувся на базі Професійно-технічне училище № 26 м. Кременчука.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-43-1024x725.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-35-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-25-1024x801.jpg)