21-го лютого 2023 року майстер виробничого навчання Гавриленко Валентина Петрівна разом з учнями групи № 302, провела виховний захід: «Рідна мова – серце наше». Цього дня у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Учні під керівництвом майстра підготували яскраву презентацію з цікавими фактами про історію свята і значення рідної мови у житті суспільства, розказували вірші та гуморески, лунали пісні про українську мову.
Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не має майбутнього – головний лейтмотив цього заходу.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/01-3-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/02-3-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/03-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/04-2-1024x768.jpg)