Щорічний обласний захід з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва – 2021» засновано за ініціативи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та за активної участі військово-спортивного центру «Воїн».
6 листопада у заході взяли участь понад 150 учасників, команду ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» в Обласних військово-патріотичних змаганнях представила група 103 з посиленою військово-фізичною підготовкою.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-46.jpg)
Програма заходу була надзвичайно насиченою. Юні патріоти змагались у стрільбі з пневматичних пістолетів та рушниць, метання гранат, збирання-розбирання автомата, споряджання магазину патронами, тактична підготовка (елементом якої є евакуація пораненого з поля бою та надання йому домедичної допомоги, орієнтування на місцевості – всі ці елементи покликані на виховання учасників у дусі військових традицій.
Захід як і завжди пройшов в цікавій «бойовій» обстановці. Наші вихованці показали кращі результати в конкурсах «Воєнізована естафета» та «Влучний стрілець». Головними нагородами спортивних змагань, за словами його учасників, стали позитивний настрій, високий командний дух та воля до перемоги.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-47.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-37.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-27.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-14.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-9.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-4.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-4.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-2.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-2.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-2.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/12-2.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/13-1.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/14-1.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/15-1.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/16-1.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/17-1.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/18-1.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/19-1.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/20.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/21.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/22.jpg)