29 березня 2019 року на спортивній базі нашого навчального закладу ДНЗ «Полтавського центру професійно – технічної освіти» проводилась обласна Спартакіада з видів спорту серед учнів, що проживають в гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів.
Спартакіада проводилась з метою подальшого розвитку Масової фізичної культури і Спорту, зміцнення здоров’я, виявлення переможців.
Програма змагань:
– підтягування на перекладині;
– стрибок з місця у довжину;
-човниковий біг (4*9 м);
– настільний теніс.
“Фортуна любить упертих і відчайдушних”. В особиcтому заліку нашим хлопцям забракло спортивної удачі. У перемозі ніколи не можна бути певним, навіть коли змагаєшся не з найсильнішою командою.
В командному заліку наші хлопці зайняли 4 місце.
Участь у змаганнях дає хороший досвід на шлях подальших вершин.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-16.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-14.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-9.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-4.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/7.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/8.jpg)