30 листопада 2022 року Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» був проведений обласний конкурс «Фізика в житті людини». Учениця групи 202 Явтушенко Лілія захистила свою роботу під назвою «Хто проти брюнеток?». (Фізика в життя дівчини)» і виборола ІІІ місце. За це вона отримала нагороду-диплом ІІІ ступеня. А викладач Насвєтова В.А., яка підготувала ученицю до конкурсу – грамоту Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації.
Вітаємо з перемогою!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/Dyplom-uchenytsi-YAvtushenko-L.-Fizyka-v-zhytti-lyudyny-724x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/Gramota-Nasvyetovij-V.A.-Fizyka-v-zhytti-lyudyny-724x1024.jpg)