З 09.12.2022 по 13.12.2022 проходить Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру». Його метою є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики, а особливість полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожен учень знає, що це насамперед особиста перемога.
Учні ДНЗ «ПЦ ПТО» під керівництвом викладачів Гриня Ю.О. та Насвєтової В.А. взяли участь у конкурсі, перевірили свої знання з математики та отримали тільки позитивні емоції. Ще раз переконались в тому,що серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука – математика.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_08-31-07-333-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_08-32-21-742-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_08-32-46-838-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_08-34-53-386-1024x768.jpg)