Сьогодні 05.12.2022 учні ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» разом з викладачем фізики В.А. Насвєтовою взяли участь в акції по збиранню та здачі батарейок та інших небезпечних відходів, зокрема люмінесцентних ламп, які містять ртуть. Адже відомо, що ці речі не просто довго розкладаються на звалищах, а й заражають землю та ґрунтові води. 1 розбита ртутна лампа забруднює 3000 кубометрів повітря і завдає шкоди здоров’ю людини.
Все зібране було здано в «Екобус», який працював в нашому мікрорайоні. Треба відмітити, що наші учні і раніше були активними учасниками акції «Батарейки, здавайтеся!».
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-05_12-52-02-462-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-05_12-51-44-872-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-05_12-51-45-439-768x1024.jpg)