4 березня 2021 року майстри виробничого навчання Гавриленко Валентина та Лахно Оксана провели екскурсію для учнів випускних класів Щербанівського ліцею І-ІІІ ступенів на ТОВ «Агрістар».
Програма екскурсії включала в себе: знайомство з закладом освіти, професіями за якими ведеться навчання, матеріальною базою. Учні переглянули профорієнтаційний ролик, поспілкувались з керівництвом навчального закладу, майстрами в/н та викладачами.
Завданням екскурсії було довести до випускників важливість та престижність робітничої професії. Під час екскурсії учні відвідали сучасно оснащені майстерні, ознайомилися з новою технікою JOHN DEERE compaigns, умовами роботи підприємства, отримали змістовні відповіді на запитання.
Дякуємо за співпрацю ТОВ «Агрістар».
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-106-1024x576.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-94-576x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-80-576x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-70-576x1024.jpg)