З метою популяризації та підвищення престижу робітничих професій будівельного профілю, в ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» з 05.12.22р. по 09.12.22р. був проведений тиждень будівельників. Щодня у центрі проводилися цікаві уроки та позакласні заходи. До участі долучилися всі учні груп будівельного профілю. Тиждень пройшов динамічно, цікаво, креативно.
05.12.2022р. Урок виробничого навчання на тему: «Опорядження поверхонь декоративними полімерцементними штукатурками Ceresit», провела майстер виробничого навчання Сакало Л.Я. (група 107 «Штукатур . Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів»).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-1-1024x768.jpg)
06.12.2022р. Урок виробничого навчання на тему: «Підготовка до роботи напівавтомату для зварювання в СО2», провела майстер виробничого навчання Безручко Л.В. (група 201 «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/5-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/6-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/7-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/8-1-768x1024.jpg)
07.12.2022 р. Майстер-клас «Декорування поверхні», провела майстер виробничого навчання Сакало Л.Я. (групи 107, 112 «Штукатур. Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів»).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/9-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/10-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/11-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/12-1-1024x768.jpg)
08.12.2022 р. Урок виробничого навчання на тему: «Монтаж підвісної стелі з ГКЛ», провела майстер виробничого навчання Сакало Л.Я. (група 112 «Штукатур. Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів»).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/13-1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/14-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/15-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/16-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/17-768x1024.jpg)
08.12.2022. Вікторина на тему: «Моя професія у Полтаві», проводила майстер виробничого навчання/викладач професійно-теоретичної підготовки Безручко Л.В. (групи 201, 111 «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/18-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/19-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/20-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/21-1-1024x768.jpg)
09.12.2022р. Урок теорії, в онлайн режимі, на тему: «Підготовка металу до напівавтоматичного зварювання», проводила майстер виробничого навчання/викладач професійно-теоретичної підготовки Безручко Л.В. (група 201 «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/21.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_19-57-31-496.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_19-57-32-039.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_19-57-32-735.jpg)