Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дати проведення акції є символічними. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
9 грудня 2022 року в учнівському гуртожитку ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» вихователями Гергелем А.М., Купріяновою О.А. проведено виховну годину «16 днів проти насильства».
Учні отримали інформацію, як можна захистити себе і куди, в разі потреби звернутись за допомогою.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-2-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG20221211200611-1024x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG20221211201339-1024x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG20221211203441-1024x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG20221211203523-1024x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG20221211203852-1024x1024.jpg)