І хоча нині епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження не дозволяють проводити масштабні екологічні акції, працівники Державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти» долучились до проведення Чистого четверга 29 квітня. Кожен громадянин, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати весну.
Нехай ваші помисли будуть чистими всюду: вдома, на роботі, у душі та серці!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-103.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-91.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-77.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-68.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-52.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-48.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-26.jpg)