Домашнє насильство – найбільш розповсюджена форма порушення прав людини 20 листопада 2018 року у гуртожитку «Полтавський центр професійно – технічної освіти» відбулася лекція з представником молодіжної громадської організації «Громадське здоров’я» Дубович О.В.
Переглянули презентацію, провели анкетування, ознайомилися з основними формами жорстокого поводження, розглянули запобіжні заходи проти насильства. Дізналися що Україні функціонує «гаряча лінія», на яку може зателефонувати кожен і отримати безкоштовну та конфіденційну психологічну або юридичну консультацію.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-36-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-31-1024x768.jpg)