З нагоди 30 річниці Збройних Сил України до групи з посиленою військово-фізичною підготовкою ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти», завітав підполковник Десантного-штурмових військ Динник Володимир Васильович.
Була цікава розповідь про стан ДШВ, які задачи вони виконують, спілкування пройшло в дружній атмосфері. Володимир Васильович міцно допомагає нашим учням, завдяки плідній співпраці були проведені заняття на території 5 БТГр, урочисте вручення вихованцям «Юним десантникам» Марунові берети, прийняття урочистої клятви учнів, та багато іншого.
Тому ми вважаємо Володимира Васильовича хрещеним батьком групи з посиленою військово-фізичною підготовкою ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти».
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-7.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-8.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-8.jpg)