Плетіння вінків – це чудовий спосіб відпочити та розслабитися, а також відчути творчий потік. Цей процес дозволяє усвідомити цінність традиційного рукоділля та зануритися у медитативний процес.
1 травня в ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відбувся творчий майстерклас від майстрині народної ляльки та дівочих головних уборів Віри Черняк.
Вона поділилася унікальною технікою плетіння віночків із помпонів, яка має свій неповторний шарм і унікальність. Кожен помпон може мати свій колір та розмір, що дозволяє створювати неповторні композиції, які підкреслюють індивідуальність та креативність майстра.
Такі віночки виглядають яскраво та стануть гідним доповненням до будь-якої особливої події.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-07_19-01-02-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-07_19-01-06-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-07_19-01-09-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-07_19-01-15-1024x768.jpg)