Це свято не має державного чи релігійного статусу, не передбачає вихідного, але, попри те, урочисте для кожного свідомого громадянина. Зараз – це вже не просто одяг, а символ нашої незламності та свободи.
Національне вбрання сьогодні одягли й у ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти», аби підкреслити повагу до свого символу.
А на завершення дня, учасники народного ансамблю «Горицвіт», у складі якого педагогічний колектив нашого закладу освіти, урочисто заспівали на відкритому заході для жителів та гостей у центрі міста Полтава.
Вишиванка – це український етностиль світового рівня.
Популяризуймо українську культуру і допомагаймо ЗСУ РАЗОМ!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/01-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/02-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/03-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/04-2-1024x768.jpg)