1 вересня у закладах освіти України розпочався новий навчальний рік. Через спровоковану країною агресора повітряну тривогу діти змушені розпочати перший урок в укриттях. Однак, ми вистоїмо, адже освіта- ще одна зброя у війні.
Педагогічний колектив ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» вітає всіх учнів і колег зі святом, і запевняє, що нове покоління нестиме свої знання у майбутнє для розбудови й розвитку європейської країни.
Слава Україні!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-03_23-28-48-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-03_23-28-54-1024x768.jpg)