19-22 жовтня на спортивній площадці Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища проведено зональні змагання з міні-футболу у залік обласних Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Серед 8 команд ЗПО до фіналу із зони 1 вийшли:
ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» – тренер Павло Павліченко, Полтавський професійний ліцей транспорту – тренер Юрій Сєдун.
До фіналу зони 2 вийшли: Кременчуцьке ВПУ 7 – тренер В’ячеслав Орендаренко та Вище гірничо-будівельне училище м. Горішні Плавні – тренер Олександр Стромило.
Хлопці вели запеклу боротьбу і тримали в напрузі всіх вболівальників впродовж двох таймів. Ми дуже раді, що нашим хлопцям вдалося вибороти перемогу та довести те, що команда ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» найкраща.
Бажаємо великих успіхів, спортивної сили і витримки, вдалих футбольних і життєвих матчів. Нехай завжди вдається забивати красиві голи в ворота суперників, нехай завжди виходить все, до чого є прагнення, нехай життя буде цікавим, щасливим і захоплюючим.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-66-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-54-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-43-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-36-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-26-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-22-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-9-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-9-1024x768.jpg)