18 жовтня відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
Соціальний педагог Голобородько К. А. та практичний психолог Кошельник В. О. ознайомили здобувачів освіти з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.
Під час лекції учні звернули увагу на актуальні дані по торгівлі українцями, реальні історії, поточні загрози, профілактика торгівлі людьми в Україні та виклики сьогодення.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_23-13-57-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_23-14-00-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_23-14-04-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-23_23-13-53.jpg)