При вивченні наук приклади корисніші за правила
Ісаак Ньютон
З 16.10.2023. по 20.10.2023.р. викладачем фізики Насвєтовою В.А. та учнями І-ІІІ курсів в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» було проведено тиждень фізики та астрономії, в рамках якого відбулись такі заходи: виставка стінгазет, рефератів та літератури з предмету; лекція «Початок космічної ери»; ознайомлення учнів із STEM-проєктом «Небезпечні фактори Космосу. Захист космонавтів при роботі у відкритому космосі»; конкурс на кращий ребус, кросворд, чайнворд; віртуальна екскурсія до Київського музею науки і техніки «Експерементаріум»; засідання предметного гуртка на тему: «Калейдоскоп цікавих дослідів».
Учні переконались в необхідності вчити фізику, формували предметні компетенції та розвинули критичне мислення.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/01-5-876x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/02-5-718x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/03-5-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/04-4-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/05-3-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/06-2-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/07-2-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/08-2-1024x768.jpg)