З 30.11.2021 по 03.11.2021 на спортивній базі Полтавського професійного ліцею транспорту м. Полтави проводились змагання з футзалу в залік Спартакіади учнів професійно-технічних закладів. Участь у змагань прийняло 8 команд. Перший змагальний день приніс команді перемогу,а це надало команді настрій йти шляхом до фіналу. У своїй підгрупі команда зайняла 2 місце. Граючи за 3-4 місця наша команда перемогла і залишала за собою переможне 3 місце.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-8-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-9-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-9-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-7-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-6-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-3-1024x768.jpg)