Щорічно колектив ДНЗ «ПЦ ПТО» приймає активну участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». Заплановано ряд заходів, згідно плану, які мають за мету привернути увагу до проблеми подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав людини.
24 листопада на засіданні методичного об’єднання з виховної роботи обговорювалися важливі питанні, пов’язані з протидії булінгу та застереження щодо кібербулінгу.
На засідання була запрошена начальник сектору ювенальної пробації м. Полтава Іванна Далишина. Змістовною та корисною була розповідь на тему: «Запобігання та протидія домашнього насильства».
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-17-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-15-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-12-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-9-1024x768.jpg)
Майстер в/н Олеся Крачева надала інформацію про кібербулінг, відповіла на запитання та дала поради щодо способів боротьби з онлайн-булінгом.
Проведене засідання – хороший старт цікавої пізнавальної роботи.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-16-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-18-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-16-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-13-1024x768.jpg)