У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти України ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» взяли участь у профорієнтаційному івенті «Відбудовуємо Україну разом», що відбувся 27 травня 2023 року м. Полтава.
Поряд з іншими ЗП (ПТ)О ми гідно представили заклад освіти, показали чудові вироби технічної творчості та прекрасні номери художньої самодіяльності у виконанні викладачки Катерини Голобородько.
Приєднуйтеся до нашої дружньої родини.
Запрошуємо майбутніх абітурієнтів приєднатись до нашої спільноти!!!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/01-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/02-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/03-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/04-3-1024x768.jpg)