Відповідно до листа громадської організації «Моє покоління» від 12.01.2022 №121 та доручення Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, що в рамках Всеукраїнського проєкту у період з 08 по 10 лютого 2022 року відбувся триденний онлайн-тренінг щодо
впровадження в освітній процес програми «Школа подружнього життя» .
Програма «Школа подружнього життя» схвалена до використання в закладах освіти Навчально-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол №2 від 25.09.2018; протокол №3 від 18.11.2019), а також включена до переліків навчальної літератури, і є єдиною Програмою, яка рекомендована МОН України як курс морально-етичного спрямування для 9-11 класів (лист МОН України від 09.08.2021 №1/9-404).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-2-1024x694.jpg)
Купріянова Олена Анатоліївна, вихователь, за результатами навчання отримала сертифікат про проходження короткострокової курсової підготовки, дійсний для схвалення педагогічною радою закладу освіти (20 годин).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/31SHkola-podruzhnogo-zhyttya-731x1024.jpg)
Презентація програми «Школа подружнього життя» для освітян Полтавської області: https://youtu.be/M84gJnVjQlM .