Постраждалим від торгівлі людьми може стати будь-хто. Торгівці винаходять все хитріші й хитріші способи обману, ніхто не застрахований від цієї загрози. ЇЇ можна уникнути тільки знаючи про цей ризик і знаючи, як себе захистити.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-56.jpg)
В рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування в Полтавській області», що реалізує CO «Light of hope»/БО «Світло Надії» юними тренерами проєкту ДНЗ «ПЦ ПТО» Малиненко Богдана, Шипова Анастасія, Черненко Іван, Кочевой Іван, Томків Юрій в супроводі ментора вихователя Купріянової О.А., з 18 жовтня серед здобувачів освіти проводять навчання для своїх одногрупників, долучають рідних і друзів.
Сьогодні ми можемо протидіяти цьому злочину:
- Перевіряли власні знання в грі «Міфи та факти»;
- Переглядали історії на основі реальних подій https://stoptrafficking.org/#stories;
- Проходимо онлайн-квест із безпечного працевлаштування https://quest.stoptrafficking.org/start. Поспішіть наробити помилок у квесті, щоб уникнути їх у реальному житті, на 20 хвилин пориньте у віртуальну реальність. Розважаючись і граючи, навчитеся розпізнавати підводні камені та обходити ризиковані ситуації, дізнаєтеся про правила безпечної подорожі і безпечного працевлаштування. Насамкінець отримаєте сертифікат;
- Телефонували на безкоштовну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми й консультування мігрантів 527 (безкоштовно для абонентів Київстар, МТС, Life) та дізнавались більше на сайті https://www.527.org.ua.
Знання – найкращий захист. Поділіться цією інформацією з друзями, колегами та близькими, аби вберегти їх від небезпек. Зупинимо торгівлю людьми разом!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-57-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-46-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-35-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-28-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-20-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-14-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-6-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-6-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/12-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/13-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/14-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/15-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/16-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/17-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/18-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/19-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/20-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/21-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/22-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/23-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/24-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/25-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/26-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/27-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/28-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/29-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/30-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/31-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/32-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/33-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/34-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/35-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/36-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/37-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/38-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/39-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/40-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/41-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/42-1024x768.jpg)