Існує багато факторів, причин, які впливають стан здоров’я людини. Серед них і пожежі, котрі виникають з вини людини. Саме про пожежі, про причини їх виникнення на виробництві, про наслідки та способи захисту говорили сьогодні в гр. 102, які навчаються за професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Водій автотранспортних засобів» на відкритому уроці з охорони праці. Урок провела викладач Момот Л.В. за темою: «Горіння, пожежонебезпечні властивості речовин. Пожежна безпека під час воєнного стану».
Викладач ставила за мету не лише дати певні знання але й відпрацювати навички поводження у тій чи іншій ситуації, в яку може потрапити учасник освітнього процесу на виробництві, на вулиці, в навчальному закладі чи вдома.
Створення «фішбоуну», кластеру, асоціативного грону, інтерактивна гра «шість капелюхів» зробили урок змістовним і цікавим.
Подяка учнів за урок створила атмосферу задоволення всім присутнім.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-28_16-52-33-642-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-28_16-52-33-767-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-28_16-52-33-906-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-28_16-52-34-073-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-28_16-52-34-250-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-28_16-53-21-581-768x1024.jpg)