25.02.2019 року в рамках профорієнтаційної роботи учні професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії «С» нашого навчального закладу, разом з випускниками Щербанівської ЗОШ, відвідали сервісний центр «Honda». Учні ознайомилися з обладнанням та умовами праці сучасного автотранспортного підприємства.
Дякуємо сервісному центру «Honda» за популяризацію робітничих професій.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-21.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-16.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-9.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-24.jpg)