8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
У прямому ефірі текст диктанту читав відомий мовознавець Олександр Авраменко.
Учасники акції отримали можливість не лише перевірити свій рівень з орфографії та пунктуації, а й продемонструвати свою єдність та щире бажання знати українську мову.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-133.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-117.jpg)