У рамках Олімпійського тижня, який проходив з 02.10.2023 по 06.10.2023 року здобувачі освіти ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти».
03.10.2023 року зустрілися з плавцем параолімпійцем Олексієм Вірченко срібним призером літніх параолімпійських ігор у Токіо 2020 року, срібним призером Чемпіонату Європи 2020 року, чемпіонату світу з параолімпійського плавання 2022 року, майстром спорту України міжнародного класу. Олексій розповів про себе, про свої спортивні досягнення, відповів на запитання здобувачів освіти. Зустріч пройшла цікаво та змістовно.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/01-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/02-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/03-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/04-2-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/05-1-1024x768.jpg)
На спортивному майданчику для здобувачів освіти проведено «День здоров’я». Відбулися змагання між навчальними групами першого, другого та третього курсу навчання «Здорові діти – здорова держава». В різноманітних естафетах здобувачі освіти проявили силу волі, спритність, кмітливість та витривалість, ще раз підтвердили слова народної мудрості: «У здоровому тілі – здоровий дух».
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/01-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/02-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/03-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/04-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/05-2-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/06-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/07-1-1024x762.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/08-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/09-1024x755.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-1024x768.jpg)