1 березня 2023 року у стінах ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» соціальним педагогом К. А. Голобородько була проведена інформаційно-профілактична бесіда на тему: «Небезпечні наслідки субкультур «Редан».
Під час взаємодії з учнями розглянули питання походження підліткового співтовариства, особливості та загрозу, яку несе за собою субкультура ПВК «Редан».
В результаті прийшли до висновку, що варто відповідально ставитися до свого способу життя, не втрачати своєї індивідуальності та не піддаватися маніпуляціям. Свідомо самовдосконалюватися, не на шкоду собі та оточуючих.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/00-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/02.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/03.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/04-772x1024.jpg)