Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» розташований в зручному місці, поряд з ново забудованим районом з розвинутою інфраструктурою. Транспортні зупинки знаходяться у безпосередній близькості. 

В навчальному закладі обладнано:

  • 16 кабінетів (Будови автомобілів та тракторів; Іноземної мови; Історії та права; ПДР та БДР; Спецтехнології будівельників, матеріалознавства та креслення; Методкабінет; Основ галузевої економіки та підприємництва; Української мови і літератури; Інформаційних технологій та інформатики; Товарознавства та організації торгівлі; Фізики, математики та астрономії; Зарубіжної літератури; Захисту України; Охорони праці; Електротехніки; Хімії, біології та основ екології);
  • 7 лабораторій (С/г машин; STEM – лабораторія; Технічних засобів охорони; Торгівельного обладнання; Технології та устаткування зварювального виробництва; Лабораторія РНПБЦ; ТО та ремонту автомобілів);
  • 9 майстерень (Столярна – механічної обробки деревини; Столярна – ручної обробки деревини; Малярів-штукатурів; Мулярів; Слюсарна; Електрогазозварників; Швейна; Слюсарів с/г машин; Майстерня з ремонту тракторів).

Крім того, в навчальному корпусі розміщені їдальня (265 м2) на 70 місць, актова зала (256,5 м2), спортивна зала (324 м2), в гуртожитку – бібліотека (187 м2).

З метою впровадження новітніх виробничих технологій та матеріалів в навчально-виробничий процес, надання послуг з курсової підготовки та підвищення кваліфікації на базі нашого навчального закладу в грудні 2006 року відкрито Ресурсний будівельний Центр з вивчення новітніх технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». Силами працівників навчального закладу за допомогою представників компанії були створені: кабінет теоретичної підготовки, майстерня, роздягальня, санітарно-гігієнічні приміщення обладнані всім необхідним. Компанія Хенкель Баутехнік (Україна) забезпечила ресурсний Центр комплексом навчально-методичних матеріалів: професіональною літературою, каталогами продукції CERESIT, технологічними картами виконання робіт, відеофільмами, сучасними підручниками, стендами, натуральними зразками.

Це дало змогу за короткий термін і з мінімальними затратами впровадити сучасні технології та матеріали в навчально-виробничий процес і відповідно у виробництво. 

(для перегляду натисніть на посилання нижче)