Поспішай!!! У нас ти зможеш отримати професію, яка дасть тобі: одночасно, після закінчення курсу навчання свідоцтво про загальну середню освіту, диплом кваліфікованого робітника, гарантоване працевлаштування (робітничі професії зараз в тренді!), високий заробіток, повагу у суспільстві, задоволення від результатів своєї праці. Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості, на будівництві, в машинобудуванні, енергетиці, сільському господарстві. «Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» – це підкорювач металевих конструкцій, віртуоз своєї справи! Це професія, яка потрібна всім і всюди.
Термін навчання на базі 9 класів: 2 роки 10 місяців.
Електрогазозварник IV (четвертого) розряду:
Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах ІІ (другого) розряду:
Електрогазозварник дуже затребувана і престижна спеціальність. Варто тільки озирнутися навколо і можна побачити вироби і конструкції, при виготовленні яких застосовувалося зварювання. Без електрогазозварників не обходиться жодна галузь промисловості, сільського господарства, машинобудування, будівництва. Якщо ви бажаєте стати кваліфікованим електрогазозварником і водієм вантажного автомобіля- тоді вам до нас! Надаємо можливість безкоштовно отримати одну із найпрестижніших робітничих професій сучасності та стати водієм – професіоналом. Приєднуйтесь до нашої дружної команди!
Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.
Електрогазозварник ІІІ (третього) розряду:
Водій автотранспортних засобів кат. «С»:
Будівельники – носії добра і благополуччя людей.
Термін навчання на базі 9 класів: 1 рік 10 місяців.
МУЛЯР:
ШТУКАТУР:
МАЛЯР:
Будівельник це покликання, нескінченна творчість і пошук, це носії добра і благополуччя людей.
Термін навчання на базі 9 класів: 2 ріки 10 місяців.
Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.
Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів повинен уміти:
Термін навчання на базі 9 класів: 2 ріки 10 місяців.
Термін навчання на базі 11 класів: 10 місяців.
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це фахівець, що виконує ремонт і технічне обслуговування автомобільного транспорту, а також здійснює контроль над технічним станом автомобілів за допомогою діагностичного обладнання та приладів.
Професія водія автотранспортних засобів – актуальна на ринку праці України, щорічно тисячі молодих людей поповнюють ряди професіоналів. Автомобільний транспорт займає провідне місце, він використовується для перевезення людей і доставки вантажів, використовується і великими підприємствами, і приватними підприємцями. Водій автотранспортного засобу повинен знати призначення, розташування, принцип дії механізмів і приладів легкового і вантажного автомобіля. Крім того, він повинен дотримуватися правил охорони праці при перевірці технічного стану автомобіля в обігу з експлуатаційними матеріалами: паливом, електролітом, маслами, охолоджувальними рідинами.
Під час руху водій постійно знаходиться в оточенні машин і людей, що постійно рухаються в різних наплямках із різною швидкістю. Водію необхідно уважно стежити за ними, аналізувати дорожню ситуацію, обирати власний шлях, уникаючи небезпечних обставин. В обов’язки водія входить не тільки безпосереднє управління автомобільним транспортом, а й вміння передбачити всі можливі перешкоди, прорахувати розвиток ситуації завчасно і в разі небезпеки уникнути зіткнення з іншими транспортними засобами.
Водії знають матеріально-технічну частину автомобіля, двигун, паливну систему, електрообладнання та інші системи і механізми автомобіля. Однак найбільша увага приділяється вивченню ПДР, набуттю практичних навичок щодо керування.
Обробляти землю, сіяти і збирати урожай – найдостойніша праця!
Термін навчання на базі 9 класів: 2 ріки 10 місяців.
Термін навчання на базі 11 класів: 1 рік 6 місяців.
Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування обслуговує трактори, комбайни різних марок та значний парк машин: ґрунтообробні, поливні, посівні та посадочні, машини для захисту рослин, для заготівлі сіна чи силосування, для збирання технічних культур і картоплі, зерноочисних та багато інших.
Жодна сільськогосподарська машина або механізм не можуть бути відремонтовані без розбирання, припасування, регулювання, тобто без участі слюсаря. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування — ліквідовує несправності машин та окремих механізмів, подовжує термін їхньої роботи, повніше використовує ресурс усіх вузлів машин.
Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування має знання механіки, математики, креслення, знає будову, принцип дії, призначення та правила експлуатації машин і способи усунення несправностей; способи застосування вимірювального інструменту; основні властивості металів, основи організації ремонтного виробництва і слюсарної справи.
Справжній слюсар вміє працювати на багатьох верстатах, виконувати багато інших робіт з обробки металу.
Ця професія необхідна в машинобудуванні, на будівництві, в хімічній промисловості, в фермерському господарстві, бо машини і механізми стали невід’ємною частиною нашого життя. Переоцінити важливість даної професії складно, адже безперебійну роботу будь-якого виробництва забезпечує саме слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.
Трактор є одним з енергетичних засобів виконання різноманітних фізичних робіт не тільки в сільському господарстві, а й в інших галузях народного господарства, коли державні, колективні і фермерські господарства мають різноманітну вітчизняну і зарубіжну сільськогосподарську техніку, подальше зростання виробництва продукції, зміцнення економіки України залежить від рівня кваліфікації механізаторських кадрів.
Професія, що потрібна селу і народному господарству України, і не тільки України, є професія тракториста – машиніста сільськогосподарського виробництва.
Трактор — основна машина в сільському господарстві, за допомогою якої обробляють ґрунт, виконують основні роботи по догляду за культурними рослинами, перевозять вантажі тощо.
Сучасний трактор — машина дуже складна, в її конструкції поєднані досягнення багатьох наук — теплотехніки, гідравліки, механіки, електроніки, конструювання, технології машинобудування, а також наук, пов’язаних з експлуатацією тракторів. Сучасний тракторист володіє знаннями та навиками багатьох сільськогосподарських професій: водія, саме тракториста, механіка, знає будову і правила експлуатації тракторів і сільськогосподарських машин, систему технічного обслуговування машинно-тракторного парку, ознаки основних несправностей і способи їх усунення. Він має необхідні знання основних правил агротехніки і прогресивної технології механізованих робіт з вирощування сільськогосподарських культур.
Тракторист-машиніст працює на гусеничних і колісних тракторах з причіпними, навісними та напівнавісними сільськогосподарськими машинами і знаряддями, на зернових і спеціальних збиральних комбайнах. Тракторист виконує механізовані роботи з обробки ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, а також посіву, посадки сільськогосподарських культур і догляду за рослинами.
Продавець – найбільш поширена професія серед торговельних працівників, на даний час вона найбільш популярна. Сучасний професійний продавець – це кваліфікований спеціаліст у галузі товарознавства, консультант і помічник покупця.
Термін навчання на базі 9 класів: 2 ріки 10 місяців.
Термін навчання на базі 11 класів: 1 рік 6 місяців.
Продавець – особа, яка виступає посередником між виробником товару і покупцем. Спеціалізація продавця визначається видом товарів, з якими він працює. Серед продовольчих товарів виділяють м’ясну і рибну продукцію, бакалію, кондитерські та кулінарні вироби, овочі і фрукти, хліб та хлібобулочні вироби. У процесі роботи продавець несе велику моральну і матеріальну відповідальність, витримує психічне напруження, а також фізичне навантаження. Матеріальна відповідальність є однією з умов роботи в торгівлі. Кожен працівник щоденно неначе складає іспит на чесність і порядність. Як показує практика, не для всіх ця психологічна ноша посильна в силу індивідуальних властивостей психіки або певних норм і цінностей, яких дотримується особистість. Весь робочий день він спілкується з покупцями магазину, тому професія вимагає від кандидата володіння різнобічною інформацією про товари та їхні споживчі характеристики. Продавець повинен мати гарну пам’ять, чітку дикцію, виразний голос, бути уважним, привітним, доброзичливим.
Касир торгівельного залу – кваліфікований фахівець для роботи на сучасних підприємствах торгівлі, в супермаркетах та універсамах. Професія продавця продовольчих товарів, касира торгівельного залу, відноситься до сфери обслуговування та торгівлі. Це робота з людьми, робота нелегка, але дуже цікава. Діяльність продавця продовольчих товарів, касира торгівельного залу – пов’язані з умінням прийняти товари від постачальника, підготувати їх до продажу, рекламувати товари, проводити розрахунки, а головне – довести якісний товар до покупця, повністю задовольнити його потреби.
Касир перевіряє справність електронного контрольно-касового апарату, заправляє контрольну і чекову стрічки, записує показання лічильників, переводить нумератор на нулі, встановлює дататор, одержує розмінну монету в кількості, необхідній для розрахунку із споживачами, і розміщує її в касовій шухляді.
Охоронник – надійний, сильний, мужній професіонал який робить наше життя більш безпечним і спокійним.
Термін навчання на базі 11 класів: 1 рік 6 місяців.
Охоронник, (Охоронниця) — особа, яка охороняє певний об’єкт; вартовий, який здійснює функції охорони і нагляду за дорученими об’єктами.
Охоронник повинен:
Сфера професійного використання випускника
Охоронник: охорона торговельно-розважальних, офісних, банківських приміщень та площадок, будівель, складів та споруд господарських об’єктів.
Державний навчальний заклад “Полтавський центр професійно-технічної освіти” 2022- 2024 | © Усі права захищені